پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • پیش بینی احتمال ترک کار توسط کارمند با استفاده از الگوریتم جنکل تصادفی

پایتون یکی از اصلی ترین زبان های برنامه نویسی است که توجه بیشتر به مباحث علوم داده مانند داده کاوی، متن کاوی و علوم مرتبط توسط محققین باعث رشد بیشتر این زبان شده است در این مقالات کدهای پایتون برای حل مسائل مختلف در حوزه های داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، پردازش زبان طبیعی و ... ارائه می شود.

در این کدها از الگوریتم های مختلف یادگیری ماشین برای حل مسائل داده کاوی و زیر مجموعه های آن بهره گرفته شده است.

با خرید این کدها، علاوه بر مجموعه داده تحقیق که در کد استفاده شده است، خود کد پایتون به همراه توضیح فارسی خط به خط برنامه نوشته شده در پایتون برای محقق و پژوهشگر عزیز ارسال می شود. کدهای اجرا شده پایتون در فرمت های html, .py, .ipynb. و pdf. نیز برای خریدار ارسال خواهد شد.

با خرید این کد علاوه بر یادگیری آن، می توانید تغییرات لازم در آن را بر اساس توضیحات فارسی ارائه شده بدهید.

با توجه به توضیحات کامل ارائه شده به زبان فارسی در پروژه ها به سادگی می توانید با تغییرات کوچک آن را بر اساس پروژه دلخواه خود تغییر دهید.

این پروژه برای کسانی که به دنبال یادگیری پایتون و مباحث علوم داده هستند و دانشجویانی که پروژه های خود را پیاده سازی می کنند توصیه می شود.

در صورتی که پروژه ای در حوزه های مختلف دارید که به دنبال پیاده سازی آن با پایتون هستید می توانید از طریق ایمیل یا اکانت تلگرام با ما تماس بگیرید.

در این کار تحقیقاتی با استفاده از مجموعه داده منابع انسانی شامل اطلاعات بیشتر از 15 هزار کارمند به دنبال شناسایی احتمال ترک کار توسط کارکنان با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین هستیم. در این تحقیق از مجموعه داده شامل 9 ویژگی و 1 ویژگی هدف استفاده خواهد شد.