پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • طبقه‌بندی نوع میوه با استفاده از مشخصات ظاهری میوه با الگوریتم درخت تصمیم گیری
کد : 3435

طبقه‌بندی نوع میوه با استفاده از مشخصات ظاهری میوه با الگوریتم درخت تصمیم گیری

قیمت : 99000 تومان

پایتون یکی از اصلی ترین زبان های برنامه نویسی است که توجه بیشتر به مباحث علوم داده مانند داده کاوی، متن کاوی و علوم مرتبط توسط محققین باعث رشد بیشتر این زبان شده است در این مقالات کدهای پایتون برای حل مسائل مختلف در حوزه های داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، پردازش زبان طبیعی و ... ارائه می شود.

در این کدها از الگوریتم های مختلف یادگیری ماشین برای حل مسائل داده کاوی و زیر مجموعه های آن بهره گرفته شده است.

با خرید این کدها، علاوه بر مجموعه داده تحقیق که در کد استفاده شده است، خود کد پایتون به همراه توضیح فارسی خط به خط برنامه نوشته شده در پایتون برای محقق و پژوهشگر عزیز ارسال می شود. کدهای اجرا شده پایتون در فرمت های html, .py, .ipynb. و pdf. نیز برای خریدار ارسال خواهد شد.

با خرید این کد علاوه بر یادگیری آن، می توانید تغییرات لازم در آن را بر اساس توضیحات فارسی ارائه شده بدهید.

با توجه به توضیحات کامل ارائه شده به زبان فارسی در پروژه ها به سادگی می توانید با تغییرات کوچک آن را بر اساس پروژه دلخواه خود تغییر دهید.

این پروژه برای کسانی که به دنبال یادگیری پایتون و مباحث علوم داده هستند و دانشجویانی که پروژه های خود را پیاده سازی می کنند توصیه می شود.

در این پروژه با استفاده از 3 ویژگی عددی طول، عرض و حجم نوع میوه که 4 نوع میوه می باشد دسته بندی می گردد. هدف اصلی این پروژه طبقه‌بندی انواع میوه است که پروژه می تواند برای مسائل مختلف استفاده گردد.

در صورتی که پروژه ای در حوزه های مختلف دارید که به دنبال پیاده سازی آن با پایتون هستید می توانید از طریق ایمیل یا اکانت تلگرام با ما تماس بگیرید. کانال تلگرام ما نیز در اختیار علاقه مندان عزیز است. در این کانال تلگرامی در حوزه های مختلفی مانند شبکه های اجتماعی، نظرکاوی(عقیده کاوی یا تحلیل احساسات)، داده کاوی و متن کاوی مقالات و مجموعه داده ها(دیتاست ها) مختلفی ارائه می گردد.