پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • پروژه پیش بینی بیماری دیابت بارداری با استفاده از الگوریتم ماشین بردار پشتیبان svm با استفاده از پایتون
کد : 3426

پروژه پیش بینی بیماری دیابت بارداری با استفاده از الگوریتم ماشین بردار پشتیبان svm با استفاده از پایتون

قیمت : 149000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

حتما با بیماری دیابت آشنایی دارید. بیماری دیابت به نوعی اختلال در تحمل قند خون اطلاق می شود. سلول‌های بدن ما برای رفع نیاز خود به انرژی از گلوکز یا قندخون استفاده می کنند. انسولین نام هورمونی است که از لوزالمعده ترشح شده و به گلوکز اجازه ورود به سلول‌ها را می دهد. هر مشکلی که در ترشح انسولین ایجاد شود یا موجب شود سلول‌های بدن به انسولین مقاوم باشند منجر به بالا رفتن قند خون یا دیابت می شود. اگر این اتفاق برای اولین بار در دوران بارداری رخ دهد به آن «دیابت بارداری» می گویند. این بیماری مخصوص زنان باردار بوده و تحقیقاتی که در زمینه بارداری و مشکلات آن انجام می شود به این بیماری می پردازند. در این پروژه مجموعه داده درباره دیابت بارداری بیش از 120 بیمار استفاده شده است. ویژگی هایی مانند سن، قد، وزن، کلسترول خون و ژنتیک فرد در این دیتاست در نظر گرفته شده است.

در این پروژه از این دیتاست برای پروژه پروژه پیش بینی بیماری دیابت بارداری در بانوان با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین در پایتون استفاده خواهد شد.

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.