پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • پیش بینی ریزش مشتریان شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی در پایتون
کد : 3408

پیش بینی ریزش مشتریان شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی در پایتون

قیمت : 149000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

مبحث ریزش مشتریان یکی از موضوعات تحقیقاتی در حوزه استخراج دانش از داده خام است. در این مبحث با استفاده از اطلاعات مشتریان، وفاداری و عدم وفاداری آن ها به شرکت بررسی شده و علت های آن استخراج می شود. مجموعه داده شامل اطلاعات بیش از سه هزار مشتری است که از یک شرکت تلکام خدمات اینترنت در ایران دریافت شده است برای این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است . در این شرکت بر اساس سه ویژگی مشکلات، نوع قرارداد و میزان مصرف درباره وفاداری یا عدم وفاداری مشتری مجموعه داده ای آماده شده است.  در این پروژه از این دیتاست برای پروژه پیش بینی ریزش مشتریان با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین در پایتون استفاده خواهد شد. 

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.