پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • طعنه کاوی بر روی توییت های فارسی با استفاده از الگوریتم ماشین بردار پشتیبان svm در پایتون
کد : 3402

طعنه کاوی بر روی توییت های فارسی با استفاده از الگوریتم ماشین بردار پشتیبان svm در پایتون

قیمت : 149000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

طعنه، از طعنت به معنای نیزه زدن ریشه گرفته است. ( دهخدا) . طعنه در زبان انگلیسی به‌صورت Sarcasm خوانده می‌شود. طعنه به سخنی تلخ، بابیان برنده و تمسخر و دست انداختن گفته می‌شود که در فرهنگ‌هایی که آزادی در تفکر و بیان کمتر است بیشتر نمود دارد. طعنه کاوی یکی از زیرمجموعه‌های متن‌کاوی است که به دنبال متن طعنه‌دار  بدون طعنه است. تشخیص طعنه کار بسیار مشکلی است زیرا شدیداً وابسته به فرهنگ و محیط سخن است. در این پروژه از مجموعه داده ( دیتاست) که از توییتر فارسی جمع‌آوری‌شده است 600 توییت طعنه دار و 600 توییت بدون طعنه وجود دارد استفاده شده است. در واقع در این دیتاست دو گروه توییتهای با طعنه و بدون طعنه ارائه شده است. در این پروژه از این دیتاست برای پروژه طبقه بندی توییت ها در دو گروه با طعنه و بدون طعنه با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین در پایتون استفاده خواهد شد. 

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.