پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • طبقه بندی متن های خبری فارسی در ده گروه خبری با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی در پایتون
کد : 3400

طبقه بندی متن های خبری فارسی در ده گروه خبری با استفاده از الگوریتم شبکه عصبی در پایتون

گروه : متن کاوی
قیمت : 119000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

مجموعه داده همشهری مربوط به متن اخبار و گروه اخبار های منتشر شده در روزنامه همشهری مربوط به سال های 1375-1387 می باشد. یکی از مشکلاتی که محققین داخلی با این مجموعه داده داشته اند فرمت xml این دیتاست است. تیم فنی دیتاهارت برای اینکه این مجموعه داده برای انجام پردازش و ایجاد مدل های طبقه بندی آماده تر باشد آن را به فرمت اکسل تبدیل کرده است. در این فرمت دو ستون وجود دارد که یکی مربوط به متن خبر و دیگری برچسب گروه خبر می باشد. 

در دیتاست همشهری نسخه یک،  166 هزار خبر به همراه گروه خبر وجود دارد این دیتاست در حالت اصلی بسیار بزرگ است و بسیاری از دانشجویان که به دنبال استفاده از آن برای پروژه های کلاسی هستند به دیتاست کوچکتر نیاز دارند در این دیتاست ده هزار سند این دیتاست عرضه شده است شامل هزار خبر در هر گروه خبری. در واقع در این دیتاست ده گروه خبری ارائه شده است. در این پروژه از این دیتاست برای پروژه طبقه بندی اخبار فارسی با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین در پایتون استفاده خواهد شد. 

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.