پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • طبقه بندی رفتار کاربران در شبکه اجتماعی توییتر با استفاده از الگوریتم نایو بیز در پایتون
کد : 3391

طبقه بندی رفتار کاربران در شبکه اجتماعی توییتر با استفاده از الگوریتم نایو بیز در پایتون

گروه : متن کاوی
قیمت : 149000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

امروزه شبکه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین ابزارهای انتقال و اشتراک اطلاعات هستند. کاربران این شبکه ها اقدام به تولید و اشتراک نظرات، عقاید و موضوعات مورد علاقه خود می‌کنند. بدین ترتیب فیلد مطالعاتی در این حوزه ایجاد شده است به نام تحلیل رفتاری کاربران شبکه های اجتماعی. هدف از تحلیل رفتار کاربران تحلیل فعالیت های کاربران مانند تولید محتوا، پست مطلب، توییت کردن، لایک مطلب، نظر دادن، فالو کردن و  فعالیت‌های دیگر است.

در دیتاست پروژه 830 توییت در مورد اعتراضات وال استریت در ایالات متحده آمریکا و رفتارهای چهارگانه کاربران آمریکایی ارائه شده است. در دیتاست پروژه از چهار رفتار انتشار اطلاعات، انتشار رخداد، نظر دادن و خواست کمک به ترتیب 318، 159، 257 و 93 توییت وجود دارد. تعریف دقیق تر رفتارهای چهارگانه در شکل مجموعه داده وجود دارد. در این پروژه با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین رفتار های کاربران طبقه بندی می شود. در واقع بر اساس دیتاست مدلی برای طبقه بندی رفتار کاربران ارائه می گردد. 

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.