پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • پروژه پیش بینی بیماری قلبی با استفاده از الگوریتم درخت تصمیم گیری با استفاده از پایتون
کد : 3371

پروژه پیش بینی بیماری قلبی با استفاده از الگوریتم درخت تصمیم گیری با استفاده از پایتون

قیمت : 49000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

امروزه در دانش پزشکی شاهد جمع آوری داده های  فراوان در مورد بیماری های مختلف  هستیم . تحقیق  روی  این داده ها و بدست آوردن نتایج و الگو های مفید در رابطه با بیماری ها یکی از اهداف استفاده از این داده ها است.  در این پروژه برای بدست آوردن روابط مفید بین عوامل خطر زا در  بیماری قلبی استفاده  کرده ایم.  این بیماری با توجه  به شیوه و سهمی که در مرگ و میر انسانها دارد از اهمیت  بالایی برخوردار است. با اعمال  داده کاوی  روی این داده های مربوط به  300 بیمار مهم ترین  متغیرها در ارتباط با Thal ، Cp  Thalach، Exang و Ca می باشد . در این پروژه از این دیتاست برای انجام پروژه داده کاوی بهره جست شده است.

دیتاست این پروژه در لینک قابل مشاهده است. 

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.