پروژه های آماده پایتون

پروژه های آماده پایتون

مرجع کامل پروژه های آماده پایتون

  • پروژه پیش بینی بیماری دیابت با استفاده از الگوریتم ماشین بردار پشتیبان svm با استفاده از پایتون
کد : 3370

پروژه پیش بینی بیماری دیابت با استفاده از الگوریتم ماشین بردار پشتیبان svm با استفاده از پایتون

قیمت : 49000 تومان

پایتون یکی از محبوب ترین ابزارها در داده کاوی، متن کاوی، نظرکاوی، تمامی علوم مرتبط با علم داده است. در این سری پروژه ها، مسائل مرتبط با علم داده به وسیله زبان برنامه نویسی پایتون پیاده سازی شده است.

امروزه در دانش پزشکی شاهد جمع آوری داده های  فراوان در مورد بیماری های مختلف  هستیم . تحقیق  روی  این داده ها و بدست آوردن نتایج و الگو های مفید در رابطه با بیماری ها یکی از اهداف استفاده از این داده ها است.  در این پروژه بیماری دیابت مورد بررسی قرار گرفته است.بیش از 768 نفر بیمار دیابتی مورد بررسی قرار گرفته و در 8 مورد ویژگی بیمار مورد بررسی قرار گرفته است. در این مجموعه داده 500 شخص که بیماری دیابت ندارند بررسی شده است و 268 بیمار مبتلا به دیابت بررسی شده است. این پروژه پایتون برای دانشجویانی که درباره داده کاوی سلامت فعالیت می کند بسیار مفید خواهد بود البته شایسته است برای تحلیل نتایج مدل ایجاد شده از کسی که به بیماری های دیابت آشناست و با اصطلاحات پزشکی سروکار داشته است کمک بگیرید.

در این پروژه خط به خط برنامه توضیح داده شده است و برای کسانی که به دنبال انجام پروژه های مشابه نیز هستند مفید است. 

بعد از خرید این پروژه پایتون موارد زیر برای شما ایمیل می شود:

1- کد پایتون برنامه با توضیحات خط به خط

2- مجموعه داده تحقیق

3- یک فایل ورد شامل گزارش پروژه 

در این پروژه یک الگوریتم کلاسیک یادگیری ماشین برای مدل سازی و استخراج دانش مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این پروژه استخراج دانش خام است. برای فهم بهتر این حوزه مطالعاتی به وب سایت آکادمی داده مراجعه بفرمایید. اگر پروژه ای برای پیاده سازی در پایتون دارید با ما تماس بگیرید. 

وب سایت پروژه های پایتون وابسته به وب سایت دیتاهارت و آکادمی داده است.